Test zimních pneu Superb

Jaké zimní pneu na Superb?

Na tomto webu jsme pro vás připravili test zimních pneumatik 2017 pro Škodu Superb. Může vám dát dobrou představu při výběru zimních pneumatik a snadnou možnost pneumatiky přímo i objednat. Superb má nejběžnější rozměry pneu 205/55 R16, nebo 225/50 R16. Nejjistější tedy je nahlédnout do vašeho velkého technického průkazu, kde povolené rozměry pro váš vůz najdete. Následuje samotný test - nejlepší zimní pneumatiky Superb.

8 rad, jak ušetřit při nákupu pneumatik.
Nechte si je poslat
zdarma na e-mail:

Test zimních pneumatik 2017: Škoda Superb

NázevHodnocení
1.Continental ContiWinterContact TS 860Více informací
2.Michelin ALPIN 5Více informací
3.Nokian WR A4Více informací
4.Dunlop SP Winter Sport 4DVíce informací
5.Fulda Kristall Montero 3Více informací
6.Uniroyal MS plus 77Více informací
7.Sava Eskimo HPVíce informací
8.Hankook Winter i*cept RS W442Více informací
9.Semperit Speed Grip 2Více informací
10.Vredestein Snowtrac 5Více informací
11.Pirelli Winter SottoZero 3 Více informací
12.Matador MP 92 Sibir SnowVíce informací
13.Nexen Winguard SportVíce informací
14.Toyo Snowprox S953Více informací
Využíváme data z portálu www.test-pneumatik.cz
Rychlá navigace: Test zimních pneumatik 2017 | Jak vybrat zimní pneumatiky? | Dále doporučujeme

Jak vybrat zimní pneumatiky?

Při výběru zimních pneumatik byste se neměli orientovat jen podle ceny. I když neplatí, že nejdražší zimní pneumatika rovná se nejlepší, vybírat z těch nejlevnějších určitě nemůžeme doporučit. Stejně tak, jako šetření ve smyslu využívání letních, či celoročních pneumatik v zimě. Mějte na paměti, že kvalitní zimní pneumatiky mají zejména velký vliv na bezpečnost. Úspora několik stokorun by se vám tedy mohla velmi nevyplatit na výrazně větších škodách na autě, popř. i na zdraví, pokud by vinou nevhodných pneumatik došlo k nehodě.

Velmi dobré je, při výběru zimní pneumatiky, přečíst si test zimních pneumatik 2017. Tyto testy vydává řada renomovaných organizací, jako např. ADAC, AUTOKLUB ČR, apod. I laikovi může dát test zimních pneumatik 2017 dobrou představu o tom, jakou zimní pneumatiku vybrat.

Při výběru zohledněte, co od zimních pneumatik očekáváte. Test zimních pneumatik 2017 objektivně srovnává pneumatiky podle měřitelných parametrů. Každý z vás by si měl ale říci, v jakých podmínkách jezdí a co od zimních pneumatik očekává. I přesto vám test zimních pneumatik 2017 určitě vhodně napoví a poradí.

Dále doporučujeme


Na tomto webu jsme pro vás připravili test zimních pneumatik 2017: Pneumatiky Superb. Může vám dát dobrou představu při výběru zimních pneumatik pro váš Superb a snadnou možnost pneumatiky přímo i objednat.

Provozovatel webu

TOPlist TOPlist